УЗД

Тут, за згодою людей (на жаль погоджуються опублікувати свої УЗД невелика кількість людей), які пройшли у нас курси Біліурін і Білірум, які висилали нам свої виписки УЗД (є люди які просто переписують з виписки УЗД, аналізів, рентгенів, дані про захворювання і надсилають нам, без самої виписки УЗД).

Ми не робимо рентген, УЗД, будь-які обстеження, а виключно відштовхуємося від незалежних результатів, у ізбеженіе сумнівності результатів після курсів.

Нурджанова Н. Д.

м. Москва, Росія.

Людина проходить у нас посилений шестимісячний курс «Білірум» (22 упаковки препарату) з 12.07.2020 р Курс був розділений на 3 етапи (тобто для даної людини, кожні 2 місяці (3 (три) УЗД в процесі курсу прийому препарату « Білірум », рекомендовано робити контрольні УЗД): перший етап - 8 упаковок препарату, другий етап - 7 упаковок препарату, третій етап - 7 упаковок препарату. Дане порівняння УЗД, наведено після прийому перших 2 місяці препарату« Білірум (8 упаковок).

На УЗД від 31.05.2020 р (до прийому препарату «Білірум): спостерігаються конкременти від 5,5 мм - 16,7х9-9,7 мм. Людина, почав прийом препарату з 12.07.2020 р.

На УЗД від 19.09.2020 р (після прийому 1/3 рекомендованого в даному випадку курсу «Білірум» (8 упаковок препарату)): спостерігається одиничний конкремент 17,5х4-5 мм.

Висновок: Після закінчення прийому 1/3 рекомендованого в даному випадку курсу «Білірум» (8 упаковок препарату), конкременти від 5,5 мм -? розчинилися повністю. Найбільший зрощення, зменшився приблизно на 5 мм (див. Товщину (до прийому: 9-9,7 мм, після: 4-5 мм)), а також спостерігається розмиття (розм'якшення конкременту) на 1 мм - до прийому препарату: 16 , 7 мм, після прийому препарату: 17,5 мм. Це означає, що конкремент тане (розпливається), поступово перетворюючись назад в жовч.

Людина, продовжує прийом препарату.

До
Після

Біланчук В.В.

м. Виноградів, Закарпатська обл., Україна.

Людина проходить у нас посилений шестимісячний курс «Білірум» (22 упаковки препарату) з 20.06.2020 р.

Результат УЗД при якому людина до нас звернувся: зрощення (камінь) в жовчному міхурі 32 мм; жировий гепатоз печінки.

Результат контрольного УЗД, після посиленого тримісячного курсу «Білірум» (11 упаковок препарату) від 24.09.2020 р .: зрощення (камінь) 17,17х7,83 мм.

Висновок: За 3 місяці прийому препарату «Білірум», зрощення зменшився на 15 мм. Жировий гепатоз печінки, усунутий.

На даний момент, людина продовжує прийом препарату (що залишилися 12 упаковок).

До
Після

Воронова Ю.В.

м. Харків, Україна

З урахуванням що конкременти були найщільніші (кальцинати), в даному випадку, з огляду на розмір конкрементів, був рекомендований посилений чотиримісячний курс «Білірум» (16 упаковок препарату).

Пропилу 1/2 рекомендованого курсу "Білірум" (8 упаковок препарату - посилений двомісячний курс). На даний момент, продовжує прийом другої половини курсу (8 упаковок препарату - другий етап). За УЗД, ми, можемо спостерігати динаміку зменшення конкрементів.

До прийому препарату "Білірум": максимальний розмір конкремента, становив 17 мм + панкреатит.

Після прийому 1/2 рекомендованого курсу "Білірум" (8 упаковок препарату - посилений двомісячний курс), максимальний розмір конкремента - 12 мм. Панкреатит усунувся.

До
Після

Зикова С.В.

м. Челябінськ, Росія

Людина проходить у нас чотиримісячний курс Біліурін (усунення каменів з нирок) - 14 упаковок препарату. УЗД зроблено після проходження 1/2 курсу Біліурін (7 упаковок препарату).

До прийому Біліуріна: в правій нирці визначаються множинні гіперехогенние включення (конкременти) до 3 мм. У лівій нирці визначаються в Сруктура ЧЛС множинні гіперехогенние включення (каміння) до 3 мм, так само в нижньому сигмент зрощення (камінь) до 10 мм і в середньому сегменті зрощення до 5 мм. Все це можна прочитати в УЗД.

Після проходження 1/2 рекомендованого в даному випадку курсу Біліурін (7 упаковок препарату): права почка- абсолютно чиста. У лівій нирці зрощення до 8 мм. Все це можна прочитати в УЗД
Тобто за 2 місяці прийому Біліурін, розчинилися множинні мікроліти обох нирок, розчинився камінь 5 мм в лівій нирці, а так само камінь лівої нирки зменшився в розмірі (приблизно на 20%). Зараз людина продовжує приймати Біліурін (що залишилася частина-7 упаковорк препарату).

До
Після