Статьи носят ознакомительный характер и ни в коем случае не являются рекомендациями по лечению!

Жовчнокам'яна хвороба лікування, стандартні методи лікування жовчнокам'яної хвороби

Жовчнокам'яна хвороба лікування, стандартні методи лікування жовчнокам'яної хвороби

Перш, ніж говорити на тему лікування цього захворювання, варто нагадати про те, які бувають види каменів в жовчному міхурі. Найчастіше зустрічаються камені холестеринові, а також пігментні, або білірубінові, вапняні і змішані, при жовчнокам'яної хвороби лікування якої передбачає трьома різними способами, а саме:


  • медикаментозне лікування;
  • екстракорпоральна ударно-хвильова літотрипсія;
  • чреспеченочной холелітоліз.

Перший з цих методів застосовуються медикаментозне розчинення каменів, препаратами на основі урсодезоксихолевой і хенодезоксихолевої кислот, передбачає собою тривалий терапевтичний курс, і наявність лише холестеринових, наявність яких доведено дослідженнями. Причому, необхідно враховувати багато факторів, при цьому лікуванні, так як в більшості випадків він протипоказаний до прийому, наприклад, при багатьох захворюваннях шлунково-кишкового тракту, і нирок. До того ж, при медикаментозному лікуванні каменів є необхідність виключення інших медичних препаратів, які можуть сприяти каменеутворення в жовчному міхурі.

Другий метод при жовчнокам'яної хвороби лікування шляхом дроблення, за допомогою ударної хвилі, яке передбачає кілька способів, п`єзоелектричні генерування (підводний іскровий розряд, з використанням спеціальної мембрани або водяний подушки), і електромагнітної генерації ударної хвилі . В даному випадку також існують індивідуальні обмеження застосування даного методу, зокрема, при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, панкреатиті, деяких серцево-судинних захворюваннях і порушеннях, пов'язаних зі згортанням крові.

Третій метод при жовчнокам'яної хвороби лікування яким передбачає івазівний метод, тобто метод вторгнення, шляхом введення крапельним шляхом певних препаратів, через катетер, введений крізь шкіру в жовчний міхур і печінкову тканину. Цей метод застосовують вкрай рідко, і передбачає не одну подібну процедуру, до того ж 100% результат лікування цей метод не гарантує.

Абсолютно всі перераховані вище методи, використані при жовчнокам'яної хвороби лікування передбачають тривале і, що не дає гарантії повного одужання. До того ж, кожен з них має виключення, і часто призводить до небажаних ускладнень.

Українськими професорами в боротьбі з жовчнокам'яної хворобою розроблений унікальний препарат Білірум, аналогів якому на сьогоднішній день немає! Його дія спрямована на відновлення хімічного складу жовчі і роботи печінки в цілому. Камені (затверділа жовч) починають поступово розчинятися за рахунок дії на них жовчі правильного хімічного складу.

Важливо! Препарат в 80% випадках допомагає уникнути операції і дроблення, на відміну від інших дешевих, малоефективних препаратів, які поширюються в широких масах і розраховані тільки на масовість продажів, а не на результат.

Вас может заинтересовать

Билиурин
Украинскими профессорами в борьбе с мочекаменным заболеванием разработан уникальный препарат Билиурин, аналогов которому на сегодняшний день нет!
О продукте
Билирум
Украинскими профессорами в борьбе с желчнокаменным заболеванием разработан уникальный препарат Билирум, аналогов которому на сегодняшний день нет!
О продукте