Статьи носят ознакомительный характер и ни в коем случае не являются рекомендациями по лечению!

Розчинення каменів у жовчному міхурі, проведення процедури розчинення каменів у жовчному міхурі

Розчинення каменів у жовчному міхурі, проведення процедури розчинення каменів у жовчному міхурі

Розчинення каменів в жовчному міхурі, питання який давно хвилює багатьох, хто зіткнувся з таким захворюванням, як жовчнокам'яна хвороба, і багато років намагається знайти вірний засіб, в боротьбі з цією недугою. Який метод найефективніший, і найдієвіший з усіх, питання, навколо якого досі обговорюють медики, і народні лікарі. Так, як медики, пропонують хворим консервативне медикаментозне і хірургічне лікування, а народні цілителі, прихильники традиційного народного лікування за допомогою фітопрепаратів, лікувальних трав і відварів.

І, так, як кожен з нас індивідуальний, а розвиток, перебіг і ступінь захворювання різні між собою, в кожному окремому випадку, то до розчиненню каменів у жовчному міхурі, слід підходити індивідуально.

До того ж цю процедуру, з урахуванням специфіки та особливостей цього захворювання, щоб не наробити біди, слід проводити під безпосереднім наглядом у гастроентеролога.

Хвороба, яка може протікати безсимптомно у багатьох пацієнтів, часто змушує звертатися до медиків тільки в клінічних випадках, коли починається печінкова колька. Тому кількість методів по боротьбі з цим захворюванням скорочується до мінімуму, часом, не залишаючи вибору. Тому, при найменшому дискомфорті рекомендується звертатися до лікаря, щоб вчасно почати лікування і не допустити небажаних наслідків.

І, якщо у вас виявлені камені в жовчному міхурі, але нікого особливо вони не доставляють, то можна спробувати провести процедуру розчинення каменів в жовчному міхурі за допомогою певної дієти, використання фітопрепаратів і зміни вашого способу життя. Що, в окремих випадках є результативним. Або ж спробувати застосування медикаментозного лікування, за допомогою препаратів, що містять кислоти, що сприяє зменшенню холестерину в жовчі, зупинки росту і зменшення каменів.

Але, перш ніж приступати до даної процедури слід знати, що показаннями до розчиненню каменів у жовчному міхурі є, вік каменів у вашому організмі не повинен перевищувати трьох років, в іншому випадку ймовірність проведення успішної процедури знижується. Розмір конкрементів не повинен перевищувати 30 мм, і розташування їх не повинно бути в жовчних протоках. До сьогоднішнього дня, було прийнято вважати, що расстворенія підлягають тільки холестеринові камені. З появою на ринку препарату Білірум, були помічені особливості даного препарату в тому, що він здатний впливати на всі види конкрементів. Його унікальний склад здатний розчином кальціонати розміром 30 мм.

Крім цього, існує ряд протипоказань, при яких проведення процедури розчинення каменів в жовчному міхурі вкрай небажано. Ними є: вагітність і діабет, гострі запальні захворювання печінки. І не варто забувати, що дана процедура може за часом зайняти від декількох тижнів до року. І в цей період рекомендується обов'язкове дотримання дієти.

Вас может заинтересовать

Билиурин
Украинскими профессорами в борьбе с мочекаменным заболеванием разработан уникальный препарат Билиурин, аналогов которому на сегодняшний день нет!
О продукте
Билирум
Украинскими профессорами в борьбе с желчнокаменным заболеванием разработан уникальный препарат Билирум, аналогов которому на сегодняшний день нет!
О продукте