Безболісне розчинення каменів у нирках і жовчному міхурі

Жовчнокам'яна хвороба і сечокам'яна хвороба, ці два важких захворювання йдуть рука об руку, тому, як в більшості випадків пов'язує їх одне - порушення обміну речовин в організмі. Який можуть спровокувати малорухливий спосіб життя, нераціональне і неповноцінне харчування, пережиті стреси і психологічні навантаження, пов'язані з порушенням режиму відпочинку і сну, перенесені інфекційні захворювання.

Ці два найскладніших, що становлять загрозу не лише людському здоров'ю, але, часом і життя людини захворювання стоять мало не на першому місці популярності серед інших захворювань. Наслідки їх передбачити практично неможливо, так само як і передбачити, яким буде протягом цих захворювань в кожному окремому випадку, адже організм кожної з нас індивідуальний, так само як фактори, що зумовлюють протягом цих захворювань. Але, з'являючись одного разу, вони застають зненацька, залишаючи за собою право, заподіювати нестерпні фізичні муки, важкі страждання і тривалий нездужання, порушуючи звичний життєвий ритм людини.

І, якщо Ви зараз читаєте цю інформацію, то це означає, що ця проблема в якійсь мірі торкнулася і Вас. І, значить, Ви, в числі тих, хто намагається знайти методи і засоби, щоб впоратися з цими захворюваннями. І, можливо, хтось із вас зараз знаходиться на межі, перед прийняттям серйозного рішення, яке спрямоване на видалення каменів у жовчному міхурі і в нирках, шляхом їх дроблення або хірургічного втручання.

image
image
image
image
image
image