Оплата і доставка препаратів Білірум і Біліурін

Оплата і доставка

Умови доставки

Територією України, здійснюється пересилання препаратів по "Новій Пошті" післяплатою (оплата при отриманні). Разом з препаратами, отримують: копію сертифікату від МОЗу України, копію сертифіката виробника, гігієнічний висновок і чек за яким Ви проводите оплату при отриманні.

Територією Російської Федерації пересилання препаратів здійснюється через відділення "Пошти Росії" післяплатою (оплата при отриманні). Разом з препаратами, отримують: копію сертифікату від МОЗу України, копію сертифіката виробника, гігієнічний висновок і чек за яким Ви проводите оплату при отриманні.

Доставка в інші країни

Ви, робите 100% передоплату Вашого курсу і наш представник передає його (Ваш курс) Вам, по швидкої поштою (Укрпошта), на наступний день після оплати Вами за препаратний базу. Термін пересилання в будь-яку іншу країну (крім України), становить від 7- 14 днів. Вартість пересилання в даному випадку становить від 10 у.о. - 20 у. е. (в залежності від країни). Чи отримуєте препарати на своєму відділенні пошти, за місцем проживання.

З питань придбання та попередньої консультації напишіть нам через форму зворотного зв'язку: "Напишіть нам".

Популярне питання

Відповідаємо на самий питання, що цікавить (від людей, які проживає не на території України). З 2016 року - 2018 р були проблеми з пересилкою в країни СНД (митниця РФ, не пропускала посилки не в Росію, не в Казахстан, не в Білорусію і т. Д. Без перетину митниці Російської Федерації, неможливо доставити посилки в Казахстан , Киргизію, Вірменію, Азербайджан і т.д.). З 2018 р такої проблеми немає. Є просто люди, які замовляють препарати, і, прочитавши, на просторах інтернету що посилки не доставляються (немає щоб подивитися на дату написання такого роду інформації), починають панікувати вже через 2-3 дні. Але, все одно отримують свої посилки все (за межами України від 7 - 14 днів).

Навіть іноді дивно, що в США, посилка доходить за 5-7 днів, а, наприклад в м Білгород (Росія) - 12-14 днів. Це вже від пошти залежить.

Сайту, 10 років. Ми, ні до чого, що в той час, така склалася ситуація між країнами. Але, вже, все нормалізувалося. З 2018 р всі посилки доходять вчасно (від 7 - 14 діб).

З Ув. Адміністрація AMED.