Біліурін

Надає антисептичну дію, регулює фосфорно-кальцієвий обмін, водно-сольовий і кислотно-лужний баланси в нирках, володіє протівовосполітельнимі, протимікробну дію. Препарат сприяє регуляції обміну речовин, коррегирует роботу імунної системи, проявляє адаптогенні і антиоксидантні властивості.

Біліурін
image
Захворювання нирок і сечового
міхура
image
Сечокам'яна хвороба (всі типи
конкрементів)

Препарати "Біліурін" і "Білірум" виробляються в обмеженій кількості. Препарати не поширюються через аптечну і дистриб'юторську мережі, сертифіковані, не мають ні гормональних, ні хімічних сполук.

image image

Біліурін

Українськими професорами в боротьбі з сечокам'яною хворобою розроблений унікальний препарат "Біліурін", аналогів якому на сьогоднішній день немає! Відмінність у дії цього препарату, від уже відомих всім "аналогів", таких як: "Уролесан", "УРОХОЛУМ", "Пролив", "Антілья", "Канефрон" і т.д, полягає в тому що воно (дія) направлено на відновлення водно-сольового, кислотно-лужного та фосфорно-каліціевого обмінних процесів в нирках і в усьому організмі в цілому. Іншими словами, "Біліурін" відновлює роботу нирок, створює несприятливе середовище для всіх типів каменів (уратів, фосфатів, оксалатів і кальціанатов). Таким чином, йде процес відновлення хімічного складу урини, і камені поступово починають розщеплюватися. Якщо присутні кісти нирок, то, також, в слідстві відновлення ниркової тканини, кісти, поступово будуть "розсмоктуватися". Треба відзначити, що препарат "Біліурін" не є сечогінним засобом як безліч інших засобів і препаратів, а впливає на камінь лояльно, що дозволяє уникнути нападів, руху і застрявання каменів в сечоводі. Камінь «змивається» шар за шаром і розщеплюється до фракції дрібного піску, безболісно виводиться з організму природним шляхом.

Рекомендується використовувати в лікуванні і профілактиці:

захворювання нирок і сечового міхура (сечокам'яна хвороба (всі типи конкрементів), кісти нирок, пієлонефрит, цистит та ін.)

Склад:

високомолекулярна витяжка руберітріновой кислоти з коренів марени фарбувальної (20%), високомолекулярна витяжка флавоноїдів, дубильних і смолистих речовин з коренів стальника (20%), високомолекулярний інулін з топінамбура (20%), витяжки з кореня споришу, витяжки з кореня і кореневищ солодки, з кореня пастернаку, з кореня цикорію, листя смородини. Склад багатий на ефірні масла, флавонойдов, органічні кислоти, з'єднання кремнієвої кислоти з метою поліпшення роботи сечостатевої системи.

Застосування:

Залежно від патологічної картини захворювання, дозування може бути: 1) Стандартне дозування (1 капсула - ранок, 1 капсула - обід, 1 капсула - вечір. Приймати за 20-30 хвилин до їжі); 2) Посилена дозування (2 капсули - ранок, 2 капсули - обід, 2 капсули - вечір. Приймати за 20-30 хвилин до їди). Тривалість прийому препарату, залежить від характеру патологічного процесу.

Протипоказання:

вагітність, годування грудьми, дітям до 12 років.

Побічний ефект:

не встановлені

image

Зацікавитися?
Напишіть нам

або

Пройдіть тест?
на скільки ефективний препарат "Білірум" або "Біліурин" у Вашому випадку

Для того щоб дізнатися на скільки ефективний препарат "Біліурін" у Вашому випадку, Вам необхідно вислати нам відскановану копію опису УЗД (протокол УЗД ). на нашу офіційну електронну адресу voronin.amed@gmail.com, або в WhatsApp або в Viber, або пройти тест.

image