Білірум

Надає антисептичну, гепатопротекторну дію, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, нормалізує роботу печінки, нормалізує хімічний склад жовчі, не має жовчогінний ефект.

Білірум
image
Захворювань печінки і жовчного
міхура (гепатит В, жирова
інфільтрація печінки...
image
Порушення роботи
шлунково-кишкового тракту
image
Захворювання підшлункової залози
image
Поліпи жовчного міхура, кісти в
печінки, холецистит і ін.

Препарати "Біліурін" і "Білірум" виробляються в обмеженій кількості. Препарати не поширюються через аптечну і дистриб'юторську мережі, сертифіковані, не мають ні гормональних, ні хімічних сполук.

image image

Білірум

Українськими професорами в боротьбі з жовчнокам'яну хворобу розроблений унікальний препарат "Білірум", аналогів якому також на сьогоднішній день немає! Його дія (на відміну від уже відомих препаратів, таких як: "Урсофальк", "Урсохол", "Холит", "Зіфлан" і т.д.), направлено на відновлення хімічного складу жовчі і роботи печінки в цілому. Камені (затверділа жовч) починають поступово розчинятися за рахунок дії на них жовчі правильного хімічного складу. Простіше кажучи, жовч правильного хімічного складу починає розчиняти видозмінену жовч. Курс протікає безболісно, ​​тому що "Білірум" не є жовчогінним засобом, як ряд інших препаратів. Також, в слідстві нормалізації хімічного складу жовчі, знімається запальний процес паренхіми жовчного міхура, в слідстві чого, поліпи в жовчному міхурі, кісти в печінці (в слідстві відновлення клітин печінки) - розсмоктуються.

Рекомендується використовувати в лікуванні і профілактиці:

захворювань печінки і жовчного міхура (гепатит В, жирова інфільтрація печінки, жовчнокам'яна хвороба (всі види конкрементів), поліпи жовчного міхура, кісти в печінці, холецистит та ін.)

порушення роботи шлунково-кишкового тракту

захворювання підшлункової залози

Склад:

високомолекулярна витяжка мікро-макроелементів з кореня безсмертника (20%), низькомолекулярна витяжка з кореня кульбаби (20%), високомолекулярний інулін з топінамбура (20%), корінь імбиру, корінь аїру, хітозан, екстракт ананаса, тисячілетнік звичайний. Склад багатий активними речовинами: тритерпенові сапоніни, клітковина, флавонойдов, амінокислоти, азотисті речовини, вітаміни: A, B, E, C, D, макро-мікроелементи: K, Ca, Mg, P, S, J, Cu, Va, Ni , Sn і ін.

Застосування:

Залежно від патологічної картини захворювання, дозування може бути: 1) Стандартне дозування (1 капсула - ранок, 1 капсула - обід, 1 капсула - вечір. Приймати за 20-30 хвилин до їжі); 2) Посилена дозування (2 капсули - ранок, 2 капсули - обід, 2 капсули - вечір. Приймати за 20-30 хвилин до їди). Тривалість прийому препарату, залежить від характеру патологічного процесу.

Протипоказання:

вагітність, годування грудьми, дітям до 12 років.

Побічний ефект:

не встановлені

image

Зацікавитися?
Напишіть нам

або

Пройдіть тест?
на скільки ефективний препарат "Білірум" або "Біліурин" у Вашому випадку

Для того щоб дізнатися на скільки ефективний препарат "Білірум" у Вашому випадку, Вам необхідно вислати нам відскановану копію опису УЗД (протокол УЗД ). на нашу офіційну електронну адресу voronin.amed@gmail.com, або в WhatsApp або в Viber, або пройти тест.

image